KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15154214
nr 1515 4214
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad Gasser. Signerad, numrerad 59/60, daterad -80. Bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:39:46
16/1 20:06:50